Descendants Of The Sun 11.Bölüm

2015 Yılı Yapımı Toplam 16 Bölüm
Descendants Of The Sun 11.Bölüm Özeti

Birleşmiş Milletlerin barış askeri gücünde görev yapan Yüzbaşı Yoo Shi-Jin (Song Joong-Ki) ile doktor Kang Mo-Yeon (Song Hye-Kyo) arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır. 

Yoo Shi-Jin (Song Joong-Ki), yurt dışında görev alan askeri biriminin takım lideridir. Kang Mo-Yeon (Song Hye-Kyo) ise, televizyon kanallarında verdiği tıp bilgilerinden sonra ünlü bir yüz haline gelmiştir ve ameliyathaneden çıkmayan bir doktorken hastanenin VIP hastalarının önemli olmayan sorunları ile ilgilenmeye başlamıştır. Bir gün, çalıştığı hastanenin sahibine çantası ile vurur ve bu duruma kızan hastanenin sahibi onu gönüllü çalışanlarla beraber savaş yorgunu bir ülke olan Uruk’a gönderir. Yoo Shi-Jin ve Kang Mo-Yeon'u Uruk'ta, aşk ve aksiyon dolu günler beklemektedir.

Seslendirme - Dublaj

Korece

Altyazı

Türkçe Altyazılı

Popüler Aramalar

Descendants Of The Sun 11.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle

Başrol Oyuncuları

Song Joong-Ki, Song Hye-Kyo, Jin Goo, Kim Ji-Won

Paylaş
Yorum Yap

Descendants Of The Sun 11.Bölüm Hakkında (2) Yorum Yapılmış

N
neyapağ - 19 Nisan 2020 saat 01:36

Kardeş biz de sen gibi sırf silahlara olan ilgimizden izliyoruz böyle dizileri emin ol

D
DoesLuckWin - 18 Mart 2019 saat 07:29

56:00 silah kurulu değil kurmuş olmasına rağmen :D bu koreliler hakkatten silahtan anlamıyor.Zaten taktiksel ilgisi olan bir adamın IMI De-50 ile birden çok düşmana karşı gitmesinden belli.50 ae kurşunlardan sadece 7 adet alabilen şarjörü var boş ağırlığı 2 kilo hızlı nişan almada büyük sorun.Ben olsam polimer gövdeli glock'umla giderdim.15li şarjör ve dolu ağırlığıyla bile 1 kiloya zor yaklaşıyor.