Gu Family Book 1.Bölüm

2013 Yapımı Toplam 24 Bölüm
Gu Family Book 1.Bölüm Özeti

1000 yıl boyunca Jiri dağlarını korumuş, üstün, efsanevi varlık olan bir baba ve normal insan olan bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen Choi Kang Chi, yarı insan yarı efsanevi varlık olan biridir. Annesi tarafından daha bebekken nehre terkedilmiş, onu bulan Choi ailesi tarafından büyütülmüştür. Birgün Dam Yeo Wool adında annesi onu doğururken ölen ve bu yüzden bir dövüş ustası olan babasıyla yaşayıp erkek gibi yetişen bir kız ile tanışır.

Tanıştıktan sonra hayatları değişen bu iki gencin kaderleri birbirlerine bağlıdır. Birinin yaşaması diğerinin ölmesi anlamına geldiği için birbirlerinden uzak durmaları gerekmektedir. Tam aksine Ye Wool ve Kang Chi aşklarının peşinden gitmeyi tercih ederler. Kang Chi kendisini dünyaya getiren gerçek ailesinden bi haberdir. Birgün bu sırrı öğrendiğinde tamamen hayatı değişir. Ye Wool ise sevdiği adamın yaratık olduğunu bilmesine rağmen sevgisinden vazgeçmez.

Gu Family Book, Kang Chi’nin sevdiği kadın için aynı babası gibi insan olma yolundaki hayatını anlatan keyifle izleyebileceğiniz tarihi, romantik ve dramatik türden bir dizidir.

Seslendirme - Dublaj

Korece

Altyazı

Türkçe Altyazılı

Popüler Aramalar

Gu Family Book 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle

Başrol Oyuncuları

Bae Suzy, Lee Seung‑gi, Choi Jin‑hyuk, Lee Yeon‑hee, Lee Sung‑jae

Gu Family Book 1.Bölüm Görüntüleri
Paylaş
Yorum Yap

Gu Family Book 1.Bölüm Hakkında (4) Yorum Yapılmış

M
Muammer - 28 Nisan 2019 saat 23:32

Adamlarin dizileri olsun filmleri olsun super gercekten on uzerinden on dizileri filmleri var Hic bir belden asagi kosusturma yok kufur yok. Helal diyorum imreniyorum hangisi daha sizce.kufur etmekle kici basi sallamakla film cekilmiyor.site yoneticilerine saygilarimi sunutorum boyle guzel dizileri bizlere sunduklari icin emeginize saglik

A
Arif - 22 Nisan 2019 saat 14:05

1 numaralı tarihi dizisi ve lee seung gi'nin oynadığı diğer dizileri de kaçırmayın derim kalitesiz bir tek yapıtta oynamamış

G
gyo ri - 25 Mart 2015 saat 07:21

hayatımın dizisi... unutulmaz bi dizi izlemeyen pişman olur :)

E
ecem - 2 Eylül 2014 saat 21:09

çok güzel bir dizi herkese şiddetle tavsiye ediyorum:) lee seung gi oppa çok tatlı:)