Gu Family Book

İnsan bir anneden (Lee Yeon-Hee) ve mitolojik yaratık bir babadan (Choi Jin-Hyuk) dünyaya gelen Choi Kang-Chi'nin (Lee Seung-Gi) insan olabilmek ve sevdiklerini koruyabilmek için verdiği mücadele anlatılmaktadır.

Fantastik, Tarih, Dram - 24 Bölüm 15+

Başrol Oyuncuları: Bae Suzy, Lee Seung‑gi, Choi Jin‑hyuk, Lee Yeon‑hee, Lee Sung‑jae

Gu Family Book Konusu

1000 yıl boyunca Jiri dağlarını korumuş, üstün, efsanevi varlık olan bir baba ve normal insan olan bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen Choi Kang Chi, yarı insan yarı efsanevi varlık olan biridir. Annesi tarafından daha bebekken nehre terkedilmiş, onu bulan Choi ailesi tarafından büyütülmüştür. Birgün Dam Yeo Wool adında annesi onu doğururken ölen ve bu yüzden bir dövüş ustası olan babasıyla yaşayıp erkek gibi yetişen bir kız ile tanışır.

Tanıştıktan sonra hayatları değişen bu iki gencin kaderleri birbirlerine bağlıdır. Birinin yaşaması diğerinin ölmesi anlamına geldiği için birbirlerinden uzak durmaları gerekmektedir. Tam aksine Ye Wool ve Kang Chi aşklarının peşinden gitmeyi tercih ederler. Kang Chi kendisini dünyaya getiren gerçek ailesinden bi haberdir. Birgün bu sırrı öğrendiğinde tamamen hayatı değişir. Ye Wool ise sevdiği adamın yaratık olduğunu bilmesine rağmen sevgisinden vazgeçmez.

Gu Family Book, Kang Chi’nin sevdiği kadın için aynı babası gibi insan olma yolundaki hayatını anlatan keyifle izleyebileceğiniz tarihi, romantik ve dramatik türden bir dizidir.

Gu Family Book Başrol Oyuncuları

Bae Suzy, Lee Seung‑gi, Choi Jin‑hyuk, Lee Yeon‑hee, Lee Sung‑jae