Heart To Heart

Choi Gang-Hee'nin sosyal anksiyete bozukluğu ve şiddetli kızarma problemleri vardır. Bunlara rağmen çok meraklı bir kişiliğe sahip olup, internet ve kitaplardan gerçek hayata dair bir çok şey öğrenmiştir.

Drama - 16 Bölüm 13+

Başrol Oyuncuları: Hwang Seung-Eon, Lee Moon-Jung, Choi Moo-Sung, Kim Ki-Bang, Seo Yi-Sook, Joo Hyun, Uhm Hyo-Sup, Jin Hee-Kyung

Heart To Heart Konusu

It’s Okay That’s Love, Kill Me Heal Me, Hyde Jekyll Me gibi psikoloji-psikiyatri temelli diziler son bir kaç senedir oldukça popüler olunca yönetmenler ve senaristler de sık sık bu tür konulara yer vermeye başladı. Heart to Heart dizisi de bunlardan biri. Cha Hong Do insanlardan korkmasına neden olan sosyal anksiyete bozukluğuna sahiptir.

Ne zaman bir insanla iletişime geçse yüzü aşırı derecede kızarmakta ve bu da günlük hayatını zorlaştırmaktadır. Kafasında bir kaskla ya da yaşlı bir nine kılığına girdiği zaman topluma karışabilmektedir. Büyükannesini kaybettikten sonra kendisini dış dünyadan iyice soyutlayan Hong Do, Jang Do Soo adlı polise yıllardır aşıktır ama bir türlü onunla konuşamaz. Tek yaptığı şey ona yemek hazırlayıp kapısına bırakmaktır. Dışarıya karşı böyle bir insan olsa da kendi güvenli alanında, evinde, oldukça açık, enerjik ve zeki bir kızdır. Çok meraklı bir yapısı olduğu için her şeyi internetten öğrenmiştir ve kendini geliştirmiştir. Para kazanmak için de yaşlı nine kılığına girerek zengin bir eve hizmetçilik yapmaya gider.

Bu hayatın ona gitgide daha zor gelmeye başlaması ama en çok da polis Jang’a açılamaması hastalığından kurtulmak için onu cesaretlendirir. Bir psikiyatristin yazdığı kitabı okuduktan sonra ona gitmeye karar verir. Ko Yi Seok adlı bu psikiyatrist ülke çapında ünlüdür. Hastanesine gittiğinde bambaşka bir manzara ile karşılaşır. Bir dizi olayın sonunda Ko Yi Seok’la pek iyi olmayan bir başlangıç yaparlar. Ko Yi Seok egoist ve kaba bir adamdır ancak geçmişindeki yaralar onu bu hale getirmiştir.

Abisinin ölümünden sonra duygusal olarak çöken Ko Yi Seok bu garip ve hasta kadından başta nefret etse de zaman içinde ona ihtiyacı olduğunu anlar.

Heart To Heart Başrol Oyuncuları

Hwang Seung-Eon, Lee Moon-Jung, Choi Moo-Sung, Kim Ki-Bang, Seo Yi-Sook, Joo Hyun, Uhm Hyo-Sup, Jin Hee-Kyung