Personal Taste

Sanggojae adında babasının tasarlamış olduğu evde yaşayan beceriksiz, bakımsız Park Gae In ve Dam Sanat Galerisi Projesine hazırlanan, Sanggoje’nin mimarisini görebilmek için Park Gae In’in evindeki odayı kiralayan Jeon Jin Ho arasındaki maceraları anlatan romantik komedi dizisidir.

Dram, Romantik, Komedi - 16 Bölüm 15+

Başrol Oyuncuları: Lee Min-Ho, Son Ye-Jin, Kim Ji-Suk, Wang Ji-Hye, Ryu Seung-Ryong

Personal Taste Konusu

Personal Taste, Sanggojae adında babasının tasarlamış olduğu evde yaşayan beceriksiz, bakımsız Park Gae In ve Dam Sanat Galerisi Projesine hazırlanan, projenin tasarımında önemli rol oynayan Sanggoje’nin mimarisini görebilmek için Park Gae In’in evindeki odayı kiralayan Jeon Jin Ho arasındaki maceraları anlatan romantik komedi tarzında keyifle izleyebileceğiniz sürükleyici bir dizidir.

Dizi, Park Gae In’in sevgilisinin onu en yakın arkadaşı Kim In Hee ile aldatması ve bunun üzerine çevreye borçlandığından maddi destek olmak amaçlı evinin bir odasını Dam Sanat Galerisi projesi için hazırlanan Jeon Jin Ho’ya kiraya vermesiyle başlar.

Park Gae In’in eski sevgilisi olan Han Chang Ryul, aynı zamanda babasının Jeon Jin Ho’nun evini ellerinde hile ile almasından dolayı Jeon Jin Ho ile ezeli bir rakip içerisindelerdir. Jeon Jin Ho, projeyi kazanmak adına Sanggojae’ye girmek için Park Gae In’e, arkadaşı No Sang Joon yüzünden gay olduğu hakkında yalan söyler.

Sevgilisi tarafından terk edildiği için çok üzülen Park Gae In, bütün teselliyi gay olarak zannettiği Jeon Jin Ho’da bulur.

Personal Taste Başrol Oyuncuları

Lee Min-Ho, Son Ye-Jin, Kim Ji-Suk, Wang Ji-Hye, Ryu Seung-Ryong

Personal Taste Aldığı Ödüller

2010 GyaO! Ödülleri (Japonya): En İyi Yabancı Dizi Ödülü