Uncontrollably Fond 5.Bölüm

2015 Yılı Yapımı Toplam 20 Bölüm
Uncontrollably Fond 5.Bölüm Özeti

Uncontrollably Fond, geçmişte kalpleri kırılmış bir şekilde ayrılan sonra tekrar bir araya gelen bir adam (Kim Woo-Bin) ve bir kadının (Suzy) arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır. Adam ölümün eşiğine geldiğinde ortandan kaybolarak onun hayatını daha iyi bir hale getirmeye karar verir. Onların aşkı, huzuru bulmanızı, yeniden kavuşmanızı ve aşık olmayı umut etmenizi sağlayacak.

Shin Jun-Yeong (Kim Woo-Bin), son derece otoriter, kibirli, dostça davranmayan ve inatçı birisidir. İlk başlarda onun hayali bir ünlü olmak değildir. Ancak 5 yıl önce yaşadığı bir olay onun hayatını tamamen değiştirir. Bir yetişkin olduğunda ise yıllar sonra bir belgesel yapımcısı olan No Eul (Suzy) ile tekrar karşılaşır ve ona göre No Eul unutulmaz bir kadındır.

No Eul (Suzy) ise, cesareti olmayan birisidir. Ancak ilk başlarda öyle birisi değildir. Geçirdiği bir kazadan sonra çok değişir ve artık, paraya itaat eden bir korkağa dönüşür. Onun adalet anlayışı para karşısında kırılgandır ve  kendisinden daha güçlü olanların karşısında da kırılgandır.

Seslendirme - Dublaj

Korece

Altyazı

Türkçe Altyazılı

Popüler Aramalar

Uncontrollably Fond 5.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle

Başrol Oyuncuları

Kim Woo-Bin, Suzy, Lim Ju-Eun, Yu Oh-Sung

Paylaş
Yorum Yap

Uncontrollably Fond 5.Bölüm Hakkında (3) Yorum Yapılmış

B
biri iste - 6 Mayıs 2020 saat 07:58

Sirf suzy icin izliyorum adami hic sevmedim isinamadim yani zaten oyle abartilacak bir karizmasi yok (bence hic yok da neyse) beni kendine sinir ediyo acikcasi (bu benim fikrimdi kamsaamnidaa)

Z
zeynep naz - 11 Nisan 2020 saat 10:30

kim woo bin ve suzy için izliyorum.yanlız woo bin yakıyor

W
Woo bin delisi - 28 Şubat 2020 saat 01:44

Yhaaa çok güzel bir dizi . Özellikle kim woo bin çok iyi ve çekici . seni seviyorum moo bin